Nowe wytyczne dla Zakopanego

21
sierpnia
2020

Na bieżąco obserwujemy sytuację i dostosowujemy przebieg festiwalu do wytycznych Ministerstwa Zdrowia. W związku z decyzją o wprowadzeniu w powiecie tatrzańskim strefy żółtej, od piątku 21 sierpnia w projekcjach w Zakopanem może uczestniczyć nie więcej niż 100 osób. Nasze filmowe wieczory rozpoczynamy w Zakopanem o 21:00, warto więc pojawić się na Placu Niepodległości nieco wcześniej.

Podczas najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot - Zakopane dbamy nie tylko o wspaniałe filmowe emocje, ale również o komfort i zdrowie naszych widzów. We wszystkich lokalizacjach od pierwszej projekcji stosujemy dobre praktyki, które promują bezpieczny udział w wydarzeniach - zakładamy maseczki lub przyłbice, dezynfekujemy ręce, dokonujemy pomiarów temperatury. Nasze sale kinowe są nie tylko najpiękniejsze w Polsce - bo znajdują się w wyjątkowych lokalizacjach, pod rozgwieżdżonym niebem - ale też zmieniają się odpowiednio do potrzeb. Ta specyfika kina plenerowego pozwala aranżować leżaki i góralskie ławy z zachowaniem odpowiedniego dystansu, wygodnie i bezpiecznie.

W Sopocie i Giżycku projekcje odbywają się bez zmian; bez zmian pozostaje też magia kina, którą już po raz trzynasty dzielimy się razem z Wami w ramach festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane. Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00