Storytel zaprasza najmłodszych na spotkania z Basią!

9
lipca

„Basia” to współczesna, zabawna i mądra przyjaciółka dzieci przedszkolnych. Jej przygody i dowcip pomagają najmłodszym zrozumieć świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Przygód rezolutnej Basi można wysłuchać również w formie audiobooków na platformie Storytel!

 

W ramach „Familijnych wtorków” na naszym festiwalu zapraszamy na projekcje animowanych odcinków „Basi”, które powstały na podstawie serii opowiadań autorstwa Zofii Staneckiej, zilustrowanych przez Mariannę Oklejak. Przed każdym wtorkowym filmem na wielkim ekranie pokażemy po jednym odcinku z przygodami „Basi”.

 

Opowiadania z Basią w roli głównej, przedstawiają realny świat i pozwalają przeżywać sytuacje, z którymi spotykamy się na co dzień, w domu, w przedszkolu czy na zakupach. I choć często są to sytuacje trudne, stresujące to dowiadujemy się jak proste mogą być rozwiązania i odpowiedzi. Wystarczą mądrzy rodzice i odrobina humoru, by świat każdego przedszkola był bezpieczny i pełen dobrych emocji. Seria podbija serca najmłodszych i dorosłych. Dlatego wszystkich zapraszamy na wtorkowe projekcje! W weekendy, przy sopockim molo, na najmłodszych czekać będą aktywności z Basią w roli głównej przygotowane przez Storytel, a 27 lipca odbędzie się spotkanie z aktorką i lektorką audiobooków o przygodach Basi, Marią Seweryn.

 

I jeszcze jedna niespodzianka od Storytel. Aż 30 dni darmowego dostępu do audiobooków z przygodami Basi i wielu innych historii audio dla uczestników festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane. Wystarczy zarejestrować się na www.storytel.pl/kinoletnie

Pozostałe wydarzenia

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00