Storytel zaprasza do Sopotu na spotkanie z Marią Seweryn i kultową „Basią”

27
lipca

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca, w Sopocie, w ramach współpracy Storytel i festiwalu Kino Letnie Sopot - Zakopane, odbędzie się spotkanie z Marią Seweryn. Aktorka użycza głosu w audiobookach serii o przygodach rezolutnej „Basi” autorstwa Zofii Staneckiej, a spotkanie będzie pretekstem do rozmowy o przenikających się światach filmu, książki i audio.

- Basia to fascynująca postać zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każda część serii „Basi”, której dawałam głos w audiobookach, towarzyszyła mi także w domu i była pretekstem do podejmowania rozmów z moimi dziećmi na różne tematy. Basia jest jedną z tych postaci, które mogą towarzyszyć nam latami i w różnych sytuacjach, dlatego cieszę się żę oprócz tradycyjnej książki, przygody „Basito także audiobook i film - mówi Maria Seweryn.

Podczas sobotniego spotkania z Marią Seweryn przy fontannie na Molo w Sopocie, będzie można posłuchać jednego z odcinków „Basi” czytanego na żywo przez Marię Seweryn. Aktorka opowie też więcej o serii i swoich doświadczeniach z czytaniem audiobooków. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Storytel i Festiwal Kino Letnie Sopot - Zakopane zapraszają na spotkanie z Marią Seweryn w sobotę do Kawiarni Koło Molo o godz. 13:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

Pozostałe wydarzenia

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00