Storytel zaprasza do Zakopanego na spotkanie z Przemysławem Bluszczem

9
sierpnia

W najbliższy piątek, 9 sierpnia, w Zakopanem, w ramach współpracy Storytel i Festiwalu Kino Letnie Sopot - Zakopane, odbędzie się spotkanie z Przemysławem Bluszczem. Aktor został lektorem serii audiobooków z kultowym detektywem Marlowem w roli głównej i od lat jest fanem twórczości Raymonda Chandlera. Tego dnia również projekcja „Wielkiego snu”, filmowej ekranizacji jednej z najgłośniejszych powieści Chandlera z Bogartem w roli głównej.

Piątkową projekcję poprzedzi spotkanie z Przemysławem Bluszczem. Aktor jest wielkim fanem Chandlera i stworzonej przez niego postaci detektywa Philippa Marlowe.

Dla Storytel Przemysław Bluszcz przeczyta wszystkie powieści z serii, a już teraz w aplikacji można wysłuchać jego niezwykłej interpretacji„Głęboki sen” i „Żegnaj, laleczko!”. Podczas piątkowego spotkania na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż przy strefie Storytel, o godz. 20:00 zaplanowano czytanie na żywo oraz rozmowę z aktorem. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Pozostałe wydarzenia

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00