Informujemy, że strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Twojej wygody podczas przeglądania stron serwisu. OK, rozumiem
17 Celów

Festiwal Kino Letnie Sopot-Zakopane przez kilkanaście lat działalności ugruntował swoją pozycję jako jedno z najważniejszych wydarzeń lata. Wykorzystując markę festiwalu, wspólnie z bankiem BNP Paribas, chcemy być inicjatorem pozytywnych zmian i działać na rzecz lepszego jutra. Tym samym nasz festiwal przyłączył się do realizacji „Agendy 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju” stworzonej przez ONZ, by poprawić warunki życia na Ziemi. Od 2021 r. podkreślamy w naszej komunikacji, że wielkie zmiany zaczynają się od tych małych, które wprowadzamy sami.

Zmieniamy się też i my, dbając jeszcze bardziej o festiwalowe otoczenie: sprzątamy miejsca bezpośrednio przylegające do naszych kin plenerowych i kawiarni festiwalowej, dbamy o zieleń stosując tylko naturalne preparaty, a każdy baner, wykorzystywany do promocji naszego wydarzenia, jest używany ponownie w kolejnych edycjach festiwalu.

W repertuarze festiwalu znalazło się wiele filmów, opowiadających o najbardziej palących problemach świata. Stworzyliśmy dni tematyczne dedykowane Celom Zrównoważonego Rozwoju, ze szczególnym podkreśleniem Równości płci (5. Cel), Zapobieganiu nierówności (10. Cel) i Działaniom w dziedzinie klimatu (13. Cel). Dzięki wyjątkowemu repertuarowi opowiadamy o najważniejszych kwestiach w taki sposób, jaki potrafimy najlepiej – prezentując ciekawe filmy na ważne tematy.

Zapraszamy do Sopotu, Zakopanego i Giżycka na wyjątkowe seanse filmowe, a także na ważne strony informacyjne:

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/37, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00