Informujemy, że strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Twojej wygody podczas przeglądania stron serwisu. OK, rozumiem
O festiwalu

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to najlepsze filmowe wakacje dla wszystkich od Bałtyku do Tatr

Przez całe wakacje zapraszamy na codzienne, bezpłatne projekcje filmowe w Sopocie i w Zakopanem. Dodatkowo, we wtorki i środy seanse będą się odbywać w Ekomarinie w Giżycku.

Przed nami najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy! BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane trwa aż 62 dni - od 1 lipca do 31 sierpnia. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach.

Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia można rozkoszować się filmami w niepowtarzalnych warunkach przyrody. W Sopocie projekcje odbywają się na słynnym sopockim Molo, w Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek z widokiem na Giewont, a w Giżycku w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, gdzie filmy oglądać można nawet z przycumowanych jachtów

W programie znajdują się filmy Oscarowe i nagradzane na największych światowych festiwalach. Wspólnie z Bankiem BNP Paribas zmieniamy świat na lepsze i w repertuarze pokażemy filmy odnoszące się do „Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju” - prezentujemy filmy poruszające temat degradacji i naprawy świata oraz poruszające kwestie praw mniejszości. Nie zabraknie komedii, najciekawszych adaptacji filmowych i obrazów z kobietami po obu stronach kamery.

Godziny plenerowych projekcji w poszczególnych lokalizacjach wyznaczają zachody słońca. W Sopocie festiwalowe pokazy zaczynamy o godz. 22:00 w lipcu, a o 21:30 w sierpniu. W Zakopanem i Giżycku startujemy pół godziny wcześniej – w lipcu o 21:30, a w sierpniu o 21:00.

i
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na Molo.

Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to - poza kinem plenerowym - mnóstwo dodatkowych atrakcji. Na wszystkich miłośników kina czekają też dodatkowe niespodzianki w ciągu dnia.

W Zakopanem funkcjonuje Miasteczko Filmowe na Kulturalnym Placu Niepodległości, a w Sopocie kawiarnia festiwalowa Koło Molo, przy słynnej fontannie.

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/37, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00