Informujemy, że strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Twojej wygody podczas przeglądania stron serwisu.. OK, rozumiem
We Love Cinema

We Love Cinema to hasło, pod którym Bank BNP Paribas wspiera kino od ponad 100 lat. W chwili obecnej Grupa BNP Paribas jest zaangażowana w ponad 40 festiwali filmowych w Europie. Jesteśmy dumni, że od 2021 roku nasz festiwal wpisuje się w tę znakomitą międzynarodową rodzinę filmową. Aby to podkreślić, przygotowaliśmy sekcję online We Love Cinema, gdzie prezentujemy selekcję wyjątkowych materiałów filmowych.

Regulamin

We Love Cinema

W części poświęconej ponad 125-letniej historii kina prezentujemy epokowe perły światowej kinematografii, wyselekcjonowane z tej okazji wspólnie z miesięcznikiem KINO. Począwszy od francuskich pionierów kina, braci Lumière, przez rosyjskiego eksperymentatora Dzigi Wiertowa, aż po niemiecki ekspresjonizm uosobiony „Gabinetem Doktora Caligari” Roberta Wiena.
więcej

Kino amatorskie

Sekcja kino amatorskie to wyjątkowy przegląd filmów tworzonych na przestrzeni niemalże stu lat przez niezawodowych twórców. Udowadniamy tu, że We Love Cinema oznacza nie tylko miłość do profesjonalnych, wysokobudżetowych produkcji, ale przede wszystkim pasję do kina. A tej autorom kina amatorskiego odmówić nie można.
więcej
Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/ 37, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00