Informujemy, że strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Twojej wygody podczas przeglądania stron serwisu. OK, rozumiem
Gdzie gramy

morze, góry...
SopotZakopane

Sopot i Zakopane są miastami partnerskimi już ponad 50 lat. Te dwa największe polskie kurorty słyną ze swojego niepowtarzalnego klimatu, który przyciąga nie tylko turystów i ludzi sztuki, ale także filmowców.

Seanse festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane odbywają się na drewnianej części sopockiego Molo. Codziennie, tuż po zachodzie słońca na wygodne leżaki i popcorn przy morskiej bryzie zaprasza Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski.

Wybierając się na projekcje, nie zapomnijcie o zakupie biletu na Molo.

W ciągu dnia zapraszamy Was do naszej wyjątkowej kawiarni festiwalowej Koło Molo, zlokalizowanej w ogródku przy słynnej sopockiej fontannie. To tutaj znajdziecie festiwalowe foldery, spróbujecie lodów jak dawniej Bracia Koral, napijecie się pysznej kawy i macie szansę zdobyć autograf filmowej gwiazdy. Z tego wyjątkowego miejsca, z widokiem na Molo i sopocką latarnię poczujecie atmosferę tego najsłynniejszego, tętniącego życiem polskiego kurortu.

Wszystkie atrakcje turystyczne Sopotu oraz wydarzenia kulturalne dostępne są pod linkiem: http://kalendarz.sopot.pl/

Regulamin Kina Letniego w Sopocie

W samym centrum miasta, na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż przy słynnej ulicy Krupówki, do Miasteczka Filmowego Festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot–Zakopane zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.

To tutaj wieczorami odbywają się projekcje, a w ciągu dnia można opalać się w silnym, górskim słońcu.

W Miasteczku Filmowym mieści się też festiwalowy Punkt Informacyjny, w którym możecie sprawdzić bieżący repertuar festiwalowy, zapoznać się z wyświetlanymi filmami i spotkać z naszą ekipą festiwalową.

Wszystkie wydarzenia kulturalne w Zakopanem do sprawdzenia pod poniższym linkiem: https://www.zakopane.pl/baza-wydarzen/

Regulamin Kina Letniego w Zakopanem

...i Mazury: Giżycko

To miasto od lat przyciąga amatorów żeglarstwa i sportów wodnych. Teraz zaprasza także miłośników filmu na najdłuższy festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot–Zakopane.

Tuż przy kanale łączącym jeziora Niegocin oraz Kisajno, w urokliwym Porcie Ekomarina po raz kolejny działać będzie wyjątkowa letnia sala kinowa. W każdy wtorek i środę wakacji mieszkańcy Giżycka i turyści odwiedzający to urokliwe miasto będą mieć możliwość obejrzenia filmów pod gołym niebem. Dzięki specjalnej częstotliwości radiowej (87,7 MHz) oraz ustawieniu ekranu w stronę jeziora, prezentowane filmy będzie można oglądać nie tylko z komfortowych leżaków, ale też z jachtu, przycumowanego w marinie.

Aktualizowany na bieżaco spis atrakcji turystycznych Giżycka znajduje się pod linkiem: https://gizycko.pl/imprezy-glowna/.

Regulamin Kina Letniego w Giżycku

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/37, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00