Kino Letnie na Molo wyróżnione Sopocką Perłą!

26
grudnia
2019

Z radością zawiadamiamy, że festiwal "Kino Letnie Sopot - Zakopane zapraszają Provident i AXA" zdobył I nagrodę w Konkursie Sopockie Perły. Kino Letnie na Molo zostało uznane za najlepsze sopockie wydarzenie i atrakcję turystyczną roku! Emocje jeszcze nie opadły, a my już przygotowujemy się na kolejny, nowy rok, w którym życzymy wszystkim samych udanych seansów.

Sopockie Perły po raz pierwszy zagościły w kalendarzu imprez nadmorskiego kurortu. Konkurs zorganizowali dla branży turystycznej miasto Sopot oraz Sopocka Organizacja Turystyczna. Łączna pula nagród wynosiła 25 tys. zł. Zwycięzców wybrała kapituła konkursowa, którą tworzyli: Jacek Karnowski – prezydent Miasta Sopotu, Anna Golec- Mastroianni Prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, przewodnicząca Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu Aleksandra Gosk, prezes Pomorskiej Organizacji Turystycznej Marta Chełkowska, wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej Katarzyna Choczaj oraz eksperci tematyczni: Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów; Juliusz Machulski – reżyser, scenarzysta, producent filmowy; Jacek Janowski – Dyrektor w Departamencie Promocji i Turystyki Krajowej Polskiej Organizacji Turystycznej (POT); Kamil Sadkowski – kulinarny obieżyświat; Karol Weber – inspektor hotelowy.

Do konkursu zgłosiły się 43 firmy. Ostatecznie w gronie zwycięzców znaleźli się: Kino Letnie na Molo w Sopocie – w kategorii Wydarzenie, Hotel Haffner – w kategorii Pobyt, kwiaciarnia Fijoł – w kategorii Debiut, sklep ekologiczny z eko-kawiarnią EKOSOPOT Katarzyna Maliszewska – w kategorii Pro Eko oraz Restauracja Polskie Smaki – w kategorii Kulinaria.

Festiwal Kino Letnie Sopot-Zakopane to najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce. W 2019 roku odbyła się dwunasta edycja tego filmowego wydarzenia. Przez 62 festiwalowe dni ponad 100 tys. widzów obejrzało ponad 100 projekcji filmowych, spędzając przed ekranem ponad 250 godzin. Dzięki Provident i AXA bezpłatne seanse odbyły się w Sopocie na najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Dodatkowo w każdy wtorek i środę festiwal cumował w Giżycku na Mazurach.

Kino Letnie Sopot-Zakopane zapraszają Provident i AXA

  

Pozostałe aktualności

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00