Artur Żmijewski zaprasza na film i audiobook „Czarny Mercedes”

14
sierpnia
2020

Co łączy Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i... Sherlocka Holmesa? Każdego z tych dżentelmenów możecie zobaczyć na dużych ekranach festiwalu Kino Letnie Sopot–Zakopane w ramach sekcji Piątki ze Storytel. Już teraz skorzystajcie z osobistego zaproszenia Artura Żmijewskiego na seans filmu „Czarny Mercedes”.

Po raz kolejny podczas festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane świat kina spotyka się ze światem literatury. W ramach sekcji Piątki ze Storytel prezentowane są najciekawsze adaptacje filmowe znanych powieści. Do końca sierpnia na festiwalowym ekranie na Molo w Sopocie i Placu Niepodległości w Zakopanem możecie zobaczyć:

14 sierpnia – „Czarny Mercedes”
21 sierpnia – „Sherlock Holmes”
28 sierpnia – „Psy”

To jednak nie koniec atrakcji. Piątkowy relaks z Festiwalem Kino Letnie Sopot–Zakopane zaczynamy już od godzin popołudniowych. W Sopocie, w ogródku kawiarni festiwalowej Koło Molo, odbywają się innowacyjne projekcje w formule Silent Cinema. Dzięki wykorzystaniu bezpłatnej aplikacji Listen Everywhere, ścieżka dźwiękowa z filmu jest emitowana bezpośrednio na telefony i słuchawki widzów. W ciągu dnia dominuje kino familijne i filmy dla najmłodszych. Repertuar Silent Cinema został wybrany we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Kino Dzieci. Ponadto, dzięki aplikacji, w Sopocie i Zakopanem można wysłuchać wywiadów z gwiazdami kina, zapowiedzi festiwalowego repertuaru oraz posłuchać najlepszych fragmentów audiobooków od Storytel.


Festiwalowe projekcje Piątków ze Storytel startują o zachodzie słońca - w Sopocie o godz. 21:30, a w Zakopanem o 21:00. W każdy festiwalowy poniedziałek, wtorek i środę festiwal odwiedza również Giżycko, gdzie seanse rozpoczynają się o 21:00.

Pozostałe aktualności

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00