Informujemy, że strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Twojej wygody podczas przeglądania stron serwisu.. OK, rozumiem

Seanse pod gwiazdami w najlepszych lokalizacjach

20
lipca
2021

Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza wszystkich na wyjątkowe pokazy filmowe w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Codziennie sopockie Molo i zakopiańskie Krupówki, a we wtorki i środy również giżycka Ekomarina, zamieniają się w najlepsze kina pod gwiazdami. Piękna pogoda, ciepłe wieczory i wakacyjna beztroska to idealne okoliczności do oglądania filmów na festiwalowych leżakach. Nie zapominajmy jednak o tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. O tym opowiadamy w festiwalowe wtorki które podczas naszego festiwalu odbywają się pod hasłem Otwarci na świat. Na ekranie pojawiają się filmy, zwracające uwagę na 10. Cel Zrównoważonego Rozwoju: Mniej nierówności. Ich bohaterowie pochodzą z różnych grup społecznych i najróżniejszych zakątków świata. Wszyscy szukają tego samego: swojego miejsca w otaczającej ich rzeczywistości.

Seanse Otwarci na świat odbywają się pod specjalnym patronatem Banku BNP Paribas. Do końca lata, w ramach festiwalowych wtorków zapraszamy na seanse filmów: Imigrantka (20.07), Kafarnaum (27.07), Moonlight (3.08), Samba (10.08), Carol (17.08), Nędznicy (24.08) oraz Dumni i wściekli (31.08)

 

Pozostałe aktualności

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/ 37, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00