Superagentka | Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai | Robin Hood

Język
Polski dubbing

Opis filmu

24 lipca w ramach Silent Cinema w Kawiarni Koło Molo, odbędzie się projekcja trzech filmów. W ramach współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Kino Dzieci dwie pozycje dla najmłodszych:

 

Godz. 14:00 film "Superagentka"

Gdy dziewczynka przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie. Ma siedem dni na rozwiązanie zagadkidrobnych kradzieży. Nowe zadanie będziedoskonałą okazjądo zdobycia prawdziwego przyjaciela.

 

Godz. 16:00 animacja "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica"

Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

 

O godzinie 18:00 w ramach 125 lat kina, niemy klasyk "Robin Hood" z 1922 roku

Akcja toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Na jedną z nich wyrusza król Ryszard Lwie Serce, przekazując władzę bratu, Janowi. Okrutne rządy tego ostatniego doprowadzają do buntu, na czele którego staje hrabia Huntingdon, przyjmując przydomek Robin Hood.

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00